Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Who Knew

16. září 2012 v 16:54 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Naruto Oneshots
Extrémně krátká jednorázovka na NaruSaku pár ;))Tehdy bylo všechno jinak. Tehdy i slunce svítilo jinak. Tehdy byli lidé jiní. Všechno se změnilo. Slunce už nesvítí na náš svět. Skuteční lidé zmizeli z tohoto světa.

"Vzpomínáš, jak jsme seděli na tom krásném palouku nedaleko za Konohou?" Mluvila do prázdna. " Tenkrát jsme se neuvěřitelně nasmáli, když jsme si vyprávěli historky z mládí. Všechny naše mise s kopírovacím ninjou a černovlasým nukenninem. Slyšíš mě? Už ani nedokážu vyslovit jejich jména." Povídala dál dívka, stojíc na tmavém smutném místě. Dalo by se říct, že se usmívala.
"Páni kolik nám bylo ten den? Osmnáct nebo devatenáct? Už se ani nepamatuji. Ale na jednu věc si pamatuju." Zvážněla. "Tehdy, když jsem dostala opakovaný záchvat smíchu, jsi mi dal do ruky kus papíru. Bylo na něm napsáno: Friends Forever! Ani jsem netušila, že takhle pěkně umíš psát. Promiň, že se směju. Vlastně…mám ho tady." Vytáhla z kapsy pomačkaný cár papíru. "Je trošku pomačkaný, to ty léta udělají svoje. Víš, co jsi mi tenkrát řekl? Řekl jsi, že tu vždycky budeš pro mě." Ukápla jí jedna slza, které si nevšímala. Pořád měla stejný výraz.
"A že mě nikdy, nikdy neopustíš. Jé…Ukápla mi slza. No a teď si připadám znovu jako malá holka." Setřela si kapičku. " Tak co, pamatuješ si to? Proč jsi mě zradil? Nedodržel si svůj slib!"
"Sakuro, je čas."
"Hnn…"
"Posílají nás na misi." Dořekl chlapec z Hyuuga klanu a otočil se na odchod.

"Podívej na ně. Oni tomu říkají mise. Ale všichni, kteří zůstali věrní ví, že nás ten zavšivenej Uchiha posílá na smrt." Řekla zhnuseně.

"Tak já jdu. Na smrt. Miluji tě Naruto." Otočila se a pomalu odcházela ze hřbitova.

Haruno Sakura zemřela ještě ten den. Ve věku 35 let se psychicky zhroutila poté, co zavraždili jejího syna Naruta, který byl poslán na stejnou misi jako ona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama