Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Nine - Postavy

25. října 2012 v 18:21 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Nine
Tady je přehled všech postav z povídky Nine - ať máte přehled :)...toto je LEXI
Jsem taková centrální jednotka toho našeho klubíku. Když má někdo problém jde za mnou. Ráda poslouchám lidi a jsem ochotna jim pomoct. Často si ke mně chodí pro radu. Všichni o mě říkají, že jsem nejvíc elegantní z nás všech - kdo ví, co je na tom pravdy. Nejsem špatná ve škole, čehož si opravdu cením. Ráda si zahraji na klavír a kytaru. K tomu si i občas zazpívám, ale nejsem tak talentovaná. Jsem velmi přátelská, proto se mnou nemá nikdo větší problém. Mám ráda své soukromí,ale taky se ráda bavím. Nemám problém se seznamovat, jak s klukama tak s holkama. Velké plus! Když jsem byla malá, žila jsem v Anglii, takže Britský akcent se nezapře.

...toto je MEGS
Megs je ta typická drsňačka, co se straní všemu roztomilém. Uvnitř je ale velmi citlivá a klidná. Poslouchá rock a z pravidla nosí jen černé oblečení.
Kaley: Ty dvě se neustále hádají. Megs jí ráda nadává do děvky.
Lexi: Se mnou se Megs baví určitě nejvíc. Taky jsem jediná, která ví o její citlivosti.
Lisa: S Lisou moc nemluví. Vždycky, když je o ní řeč, prohlásí jen, že je divná jako vždy.
Tina: Tinu má Megs moc ráda. Snaží se jí ve všem pomáhat a hlavně odstranit její naivitu a dětskost.

...toto je KALEY
Kaley je prostě sexy. Nikdy jsem nepoznala někoho tak okouzlujícího. Každý o ní říká, že je krásná, ale názory na její povahu už se různí. Není namyšlená, ale sebevědomí má. Pochází z bohaté rodiny, takže není divu, že je zvyklá, že vždy dostane to, co chce. Ale pod touhle slupkou se schovává pravá Kaley - ta naslouchavá, přátelská a usměvavá.
Rose: Tomuhle vztahu nikdy neporozumím. Jednou si nadávají a pak spolu vtipkují, jaky kdyby byli sestry. Myslím si, že jedna druhé tak nějak závidí.
Tia: Vždy Kaley ráda připomene, jak se má chovat. Nemá ráda, když se chová povrchně.

...toto je KARMA
U Karmy nikdy nevíte, co čekat. Je velmi náladová. Musíte si dávat pozor na to, co říkáte. Když má špatnou náladu, může to dopadnout opravdu špatně. Co se týče stylu, je Karma hodně výstřední. Nebojí se divokých kombinací. Taky se ráda baví. Společně s Rose často pořádají večírky. Karma věří spíše na lásku na jednu noc. Vztahů se bojí. Všichni jsme se už naučili neříkat Karmě tajemství, vždycky u ní nevydrží moc dlouho. Karma je největší válec na bubny.
Tia: Karma Tie vždycky záviděla její klid a vyrovnanost. Tia je taky člověk, který dost dlouho vydrží poslouchat její příběhy.
Lexi: S Karmou se hrozně ráda bavím. Ona je vtipná a zaručeně vždy mi přivede dobrou náladu. Ale když má špatnou náladu ona, radši se držím dál.
Tina: Karma se s Tinou moc nebaví, protože jí připadá nudná, ale asi jako všichni ostatní, se jí snaží trochu pošoupnout dopředu. Hlavně co se stylu oblečení týče.

...toto je TIA
Tia je flegmatička. Je vždy klidná a vyrovnaná. Moc často jí nevidíme rozrušenou nebo dokonce naštvanou. Nesnáší namyšlený lidi. Dost jasně dá vždy najevo, co ji zajímá a co ne. Koho má ráda a koho ne. Tia strávila dva roky ve Francii, takže umí plynule francouzsky a občas jazyk i vyučuje.
Lexi: Tia mě učí francouzsky. Moc mi to nejde, ale to je hlavně pro to, že polovinu času, co máme na učení, prokecáme. Ona je jako moje sestra. Když ji chci vidět, vidím ji, a když ne, tak prostě není na dosah.
Lisa: Tyhle dvě rozlišné povahy se k sobě nějak přitahují. Většinu času tráví Tia právě s Lisou. Moc spolu ani nemusí mluvit. Spíš se třeba dívají na televizi nebo si čtou.
Boa: Boa je Tiina sestra. Člověk by to do nich neřekl, ale rodinná láska se nezapře. Když se Boa objeví doma, baví se hlavně s Tiou.


...toto je LISA
Lisa je rozhodně nejzvláštnější člověk u nás. Moc lidem neotvírá vrátka ke svému nitru a taky moc nemluví. Je poznamenána z dětství s jejími nepříliš starostlivými rodiči. Když něco vypustí z úst, je to většinou nesmyslné a někdy i velice depresivní. Ovšem jsou tu lidé, kteří si s ní rádi popovídají. Lisa je citlivá a snadno se zamiluje, ale bohužel jí lásku málokdo opětuje, kvůli její povaze. Je taky trochu lakomá, ale většinou nás to všechny pobaví, protože jde o obyčejné věci.
Megs: S Megs se Lisa odmítá bavit. Jsou to úplné protiklady, hlavně když se podíváte jak obě dvě vypadají. Lisa často Megs oslovuje "čarodějka".
Tia: S Tiou mluví Lisa docela často. Občas si spíš čtou knihy, nebo se dívají na televizi, ale je vidět, že o sobě navzájem hodně ví.
Lexi: Jsem určitě jediná, kdo o ní ví vše. Pravidelně se mi chodívá vyzpovídat z její trápení.

...toto je TINA
Tina je typická dcerka vysoko postavených úředníků. Je velice inteligentní a ve škole má ty nejlepší známky. Ovšem její společenský život je poněkud prázdný. Neumí se bavit, seznamovat se a vůbec, bavit se s kluky. Taky je velmi naivní. Když je rozrušená, jde si přečíst nějakou tu knížku. Moc lidí to neví, ale taky umí moc pěkně zpívat. Všichni se snažíme ji trochu probudit, ale nějak to pořád nejde. Její rodiče jsou velcí psy - vždy když mají přijet na návštěvu, strháváme plakáty, uklízíme alkohol a podobné věci. Rose většinou zamykáme do pokoje.
Megs: I když by nechtěla být jako ona, Tina opravdu Megs obdivuje. Ráda se s ní baví a je vidět, že v její přítomnosti je velmi uvolněná.
Tia: Tyhle dvě nejčastěji uvidíte někde u televize nebo jak si povídají o světě. Tia ráda Tinu poslouchá mluvit o jejích dnech ve škole.
Boa: Tina se Bou snaží přesvědčit, aby jí naučila na klavír, jenže Boa s ní nemá moc trpělivosti.

...toto je ROSE
Nejvíc šílená holka. Ráda se baví. Ráda je středem pozornosti. Má obrovské charisma a taky velký talent. Rose je skvělá tanečnice a taky zpěvačka. Zdálo by se, že má vše, co chce, ale to co ji brzdí je láska. Nebrání se žádnému vztahu, ale zatím se jen spálila. Často jí někdo jen využívá. Proto nás všechny nazývá jejími strážnými anděly. Vždy jsme tu pro ni. Rose má ovšem drobné problémy ve škole. Proto si často platí doučování.
Lexi: Mám ji moc ráda, ale občas ji nemůžu vystát. Je nepořádná a lehkomyslná. Po jejích večírcích většinou uklízím já, a to mě vytáčí.
Tina: Tina se Rose, dá se říct, trošku bojí. Rose se snaží probudit její divokou stránku, ale Tina se neustále brání.
Megs: Rose ji hodně ráda provokuje. Naráží na její oblečení a vůbec styl života. Ale Megs jí to oplácí stejnou mincí.


...toto je BOA
Boa je nejvíc ambiciózní z naší skupiny. Řekla bych, že je to dokonalá dcera - prostě není doma! Vidíme je jen někdy. Občas ani nechodí na noc domů. Hraje na nejvíc hudebních nástrojů. Nejčastěji hraje na kytaru. Když se ukáže doma, pobaví se s Tiou a zahraje si na klavír. Boa je podle mě velice krásná, akorát to nikdo nevidí, kvůli jejímu přístupu k lásce. Nevěří v manželství ani ve věčnou lásku. Je to taková samotářka. Ale ve společnosti se umí dobře bavit, jen se moc neprojevuje. Asi proto, že je nejvíc pohodová, ji mají všichni rádi a nikdo s ní nemá žádný problém.
Karma: Karma je, když nepočítám Tiu, Boe nejblíž. Ví o ní hodně - o dětství i její povaze. To Karma naučila Bou na bicí.
Tia: Boa svoji mladší sestru opravdu miluje. Když není doma, stačí zavolat, že Tia dostala chřipku, a Boa je během chvíle doma. Je až k neuvěření, jak jsou si tyhle dvě svými vlastnostmi podobné, nikoliv svými názory.

...toto je Kain
Kain je v podstatě pohodář. Rád se chodí bavit, takže nechybí na žádném večírku u nás doma. Je zábavný, milý, přátelský, ale taky trošku panovačný. Jak já ho žeru. Je to můj přítel a už jsme spolu nějakou dobu. Zamilovala jsem se do jeho smyslu pro humor a jeho úsměvu. Jeho nejroztomilejší vlastnost je, že strašně žárlí. Krásně zpívá a skládá úžasné texty.
...toto je Black
Black je nejlepší přítel Kaina. Znají se už od dětství, ale samozřejmě spolu taky mají nějaké ty rozepře. On je ten bavič - klidně se zesměšní, jen aby pobavil okolí. Je velmi oblíbený u holek, kvůli svému vzhledu a cool looku! Taky kvůli elektrické kytaře, kterou má neustále po ruce. Ale jeho srdce bije v tuto chvíli jen pro jednu - Black si velice oblíbil Tiu. Když je poblíž, ztratí tu svoji pověstnou jistotu a mluví nesmysly. Je to taky velký lichotník.
...toto je HonKi
HonKi je hodně uzavřený ve svém světě. Kluci se na jeho konto občas baví, ale jsou to takové ty nevinné vtípky. HonKi - to je jen jeho pseudonym - pracuje jako DJ v jednom klubu ve městě. Kain mi jednou říkal jeho pravé jméno, ale nepamatuju si ho. Je tichý a usměvavý. Občas se spolu bavíme, když zrovna nejsem s Kainem. Často ho vidím u nás - HonKi velice rád poslouchá holky, jak zpívají. Je to takový malý cukroušek.
...toto je J.T
Co o něm říct? J.T je takové dítě trošku. Kromě hraní videoher a koukání po holkách nedělá prakticky nic. Samozřejmě jsou tu jeho milované bubny. Je velmi mluvný a nebojí se o sobě všechno prozradit. Hodně mluví o vzhledu dívky, proto je na něm tak vidět, že se ještě nikdy pořádně nezamiloval. Tina pro něj má trošku slabost, ale on je všímavý a Tina… je Tina!
...toto je Nick
Nick na první pohled působí jako ten zakřiknutý, tichý kluk. Ale zdání klame. Je sice velmi přátelský a milý, ale je to takový, jak to říct, "hajzlík". Hlavně, co se děvčat týče. Rád si s nimi tak nějak hraje a to mi na něj nesedí. Je to škoda, byl by to takový sympatický kluk. Je pravda, že je hodně okouzlující a s holkama to umí, proto mu na to vždycky skočí. Je takový jako Karma - preferuje lásky na jednu noc. Nemyslete si, když nemají moc náladu, tihle dva se spolu klidně vyspí. V poslední době to dělají často. A jak to vím? Netají to!
...toto je Sasha
Sasha je už od pohledu rošťák. Když zrovna netančí, jak pominutý, tráví čas ve skateparku. Dalo by se to taky považovat za umění. Tvoří s Rose dokonalý taneční pár, ale není v tom nic víc. Většina profesorů ho má opravdu ráda, protože je výborný řečník. Mám ráda jeho úsměv, zaručeně vám zvedne náladu.
...toto je Louis
Jedním slovem frajírek. Snaží se vždy vypadat nad věcí a co nejvíc cool. Je dost urážlivý a často se s někým hádá kvůli blbostem. Ale jeho pravou povahu poznáte v jeho kresbách. Jsou tak živé a precizní. Ale pozor - když jsem přišla na to, jak krásně kreslí, hned jsem mu to šla pochválit a on mě seřval… Je to prostě Louis. Kdysi měl něco s Kaley, proto se spolu moc nebaví. Vlastně vůbec.

...toto je Set
Set je velice zvláštní člověk. Jeho snem je být velký herec. Sní o tom už od dětství. A že si vede hodně dobře. Megs, i když to nechce přiznat, se od něj hodně učí. Je velmi milý a nekonfliktní. Zajímavá věc je, že často cvičí role, jelikož pracuje v místním divadle. Nikdy nepoznám, kdy hraje a kdy je to on.
...toto je Max
Max je realista. Je vždy opravdu vážný, pokud tedy není pod vlivem alkoholu. Je to dobrý student a přivydělává si doučováním různých předmětů. Matematika a fyzika - to je jeho. Ale na Akademii je kvůli tanci. Sedí mu snad všechny styly, je velmi nadaný. Ráda si s ním promluvím. Máme toho hodně společného. Většinou dává na všechny kluky pozor. Nedávno ho Rose poprosila o doučování, ale on váhá. Není si jistý, jestli by s Rose měl trpělivost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama