Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Prosinec 2012

Gay Gray - část 1

31. prosince 2012 v 14:50 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Gay Gray

Dobrá, dobrá! Tu máte moji první (a doufejme, že i poslední) yaoi povídku :)) Není to žádný veledílo, jelikož s tím nemám moc zkušeností, takže mě moc nebíjte :)
PS: Starší kus, už z mého starýho blogu, ale říkala jsem si, že bude good ji tady mít :) xD

Upozornění: YAOI! xD

Bylo jasné ráno. Po deštivé noci se do namáhavého, ale slunečného dne, probouzeli obyvatelé Magnolie. Město ožilo. Ona se probudila, ležíc v posteli vedle své lásky. Pohladila ho po vlasech a…
"Grayi! Nečti to!" Zakřičela přes celý byt blondýnka v ručníku.
"Hele zajímá mě, jestli ho políbí!" Uraženě se na ni podíval, když mu stoh papírů vytrhla z rukou.
"Ano, políbí. A co tady vůbec děláš? Padej!" Ječela na něj Lucy a jednou rukou si přidržovala osušku.
"Hledal jsem Natsua. Napadlo mě, že bude tady. Když jsem slyšel sprchu, řekl jsem si, že počkám." Vysvětlil jí důvod své návštěvy.

Gluttony aneb Sedm Smrtelných Hříchů - Obžerství

30. prosince 2012 v 14:11 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Drabble
Tak jsem tedy po - ne tak velkém úspěchu - mé první drabble, napsala pár větiček o dalším smrtelném hříchu :) Snad se bude líbit *_*

Viola

28. prosince 2012 v 16:54 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  RPC
Ha! Tydle ty editace jsem dělala.. ne tak dávno, ale už jsou starší :) Měla jsem je i na svém starém blogu... No, jsou to těžký začátky xD Nevím, proč mám takovou slabost pro fialové vlasy.. ^_^


I have a perfect layout! I have a perfect layout!

27. prosince 2012 v 18:45 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Vrchní Velitelství
Ou YES!!!
Vidíte to, lidičky?! To je naprosto dokonalý, žee? xD Teď si říkáte, že jsem namyšlená a přechvaluju se, ale tenhle lay není můj xD Aby taky byl - vždyť já bych nikdy nic takovýho neudělala xD

Za tuhle nádheru vdětíš Tii (mé jmenovkyni :)) z blogu Anime Madhouse! Strašně se mi líbí, je přesně podle mých představ :)
Předpokládám, že se vám budu líbit taky - jakékoliv ne trestám drátem do oka! xD
Takže děkuji T, jsem tvým velikým dlužníkem :) Dobrá práce! *hi five!*

Jedna trapná, vánoční slátaninka!

23. prosince 2012 v 16:53 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Naruto Oneshots
Chachá! Našla jsem v mém kouzelném archivu starou vánoční povídku :)) Říkala jsem si, že bych sem mohla opravdu něco vánočního dát a tak jsem vybrala tohle :)
Krásné Vánočky všem a ať se daří ^_^
"Veselé Vánoce, hezké svátky."
"Veselé Vánoce!"
"Šťastné a veselé!"

Jen tak z ničeho xD

21. prosince 2012 v 9:28 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  RPC
Haha! Tohle mě baví! :))

Jen chci podotknout, že konečný vzhled téhle... dětské nevinné tvářičky je awful! Ale mě se tak strašně líbil ten obrys, co jsem udělala:


Hlavní postavy

19. prosince 2012 v 20:43 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Final Fantasy VII Crisis Core
Tady vás seznámím s hlavními postavami hry! Ve hře je vám takhle nikdo nepředstaví, ale dozvíte se postupně hodně o jejich vlastnostech a osudu...

Zack Fair
Zack je hlavní a zároveň jedinou hratelnou postavou. Je to, ze začátku, šestnácti letý mladík, velmi ambiciózní a na pohled arogantní voják 2. třídy v Shinrově jednotce SOLDIER. Jeho snem je stát se vojákem 1. třídy a být hrdinou. Pochází z města jménem Gongaga. Je velmi dychtivý zavděčit se svým nadřízeným a především udělat dojem na svého učitele a přítele Angeala. Zack je velmi oddaný a přesvědčený o smyslu organizace SOLDIER. Vše se změní, když Angeal zmizí a Zack postupem času odhaluju temnou pravdu o svých nadřízených a nakonec to bude právě Shinra, kdo se proti němu obratí a zničí ho. Zack je sice na pohled tvrdý, ale uvnitř je to citlivý a přátelský člověk. Zamiluje se do Aerith, se kterou se pozná za zvláštních okolností a právě láska k ní ho bude později stát život. V průběhu hry se seznamí s mladým Cloudem, ke kterému bude cítit zvláštní náklonost a přátelství.

Angeal Hewley
Angeal je Zackův mentor a učitel, který mu dopomůže k hodnosti vojáka 1. třídy. Je velmi klidný a vyrovnaný a má velký morální kredit. Je vlastníkem velkého meče tzv. Buster Swordu, který kdysi dostal jeho otec, když vstoupil k SOLDIER, a který později dostane Zack. Tento meč symbolizuju čest Angealovi rodiny a on sám ho moc nepoužívá, protože jak sám říká, jeho používání způsobuju jen slzy a rez. Když byl ještě v děloze své matky, byli mu implantovány buňky Jenovy v Projektu G, díky/kvůli nim má dvě bílá křídla na zádech, o kterých se sám se sebou pře, jestli to jsou křídla anděla nebo monstra.


Aerith Gainsborough
Aerith je mladá, patnácti letá dívka z Midgaru. Zamiluje se do Zacka, kterého potká právě v Midgaru, a pomáhá mu překonat těžké chvíle při hledání Angeala. Zack poradí Aerith, že když prodá své květiny v kostele, může za vydělané peníze pěstovat další květiny po celém Midgaru. Aerith vždy snila o květinovém stánku, ale nikdy se neodhodlala. Díky svým zvláštním schopnostem, o kterých se dozvíte v průběhu hry, je neustále pod dozorem vládních agentů Turks, o čemž samozřejmě neví.Genesis Rhapsodos
Genesis vyrůstal v bohaté rodině v Banoře a stal se nejlepším přítelem Angeala, se kterým také společně vstoupil k SOLDIER, kde stejně jako on, získal titul SOLDIER 1. třídy. Kdysi objevil knihu Loveless, soubor starých veršu, a zapomatoval si ji nazpaměť. Velmi často z ní cituje. Kniha má 5 kapitol, ale poslední pátou kdysi někdo vytrhl, proto si ji na konci hry vymýšlí. Stejně jako Angealovi, také jemu byly před narozením implantovány buňky G. U Genesise však degradace probíhá mnohen rychluji a hůře, než u Angeala. Má na zádech jedno černé křídlo a narozdíl od Angeala si je jist, že je to znak monstra. Vzbouřil se proti Shinrovi, převedl na svou stranu několik vojáků, a vyrazil hledat lék proti degradaci.

Sephiroth
Jeho biologickým otcem je profesor Hojo a matka žena jménem Lukrécie, které Hojo v těhotenství implantoval DNA Jenovy, které Sephirothovi dali mimořádné schopnosti a sílu. Jenova byla nepřátelská bytost, která před 2000 lety přišla na planetu, aby ji ovládla. Hojo jí najde a zneužije k svým pokusům. Sephiroth je považován za nejlepšího vojáka, jaký kdy žil. Myslí si, že jeho posláním je chránit Shinru. Je klidný, vyrovnaný, moc toho nenamluvý a jde z něj strach. Zack a Cloud jsou jím unešeni a chtějí být jednou jako on, a když jsou spolu povoláni na misi v Nibelheimu, zdá se, že se jim jejich sen splní. Vše se však vyvine trochu jinak a Sephiroth se stane tím největším a nestrašnějším nepřítem, jakého si lze vůbec představit. Stejně jako jeho přátelé i on má na zádech skryté černé křídlo.


Cloud Strife
Cloud vyrůstal spolu s Tifou v Nibelheimu a jako děti si slíbily, že se Cloud stane členem SOLDIER, aby mohl chránit. Nestane se tak a Cloud skončí jako řadový voják v shinrově armádě. Když se vrátí do nibelheimu spolu se Zackem a Sephirothem, stydí se za sebe a po celou domu si na hlavě nechá helmu.Při incidentu je Cloud vystaven pokusu, kdy mu implantují buňka Jenovy, které navždy změní jeho život. Jsou spolu se Zackem až do konce, kdy mu Zacke předá Buster Sword a zanechá odkaz v podobě jeho snů a přání.Cissnei
Cissnei je nejmladší členkou Turksu, ještě jako malou holku ji naverbovali k Shinrovi. Poté, co se seznámí se Zackem, se naučí co je to přátelství. K Zackovi cítí i něco víc než přátelství. Několikrát Zackovi a Cloudovi pomůže při útěku z Nibelheimu.


Tseng
Je to velitel Turksu. Je velice klidný a inteligentní. Spolu se Zackem se zúčastní i několika misí. Jeden z mála, který Zackovi věří a pomáhá i po incidentu v Nibelheimu.Jaká postava se vám zamlouvá nejvíc? Na případné dotazy ráda odpovím :))

0.2 Tia Zealot

13. prosince 2012 v 16:02 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Tia
Zas jsem si dokazovala, že rpc prostě dělat neumím, a ono mi vzniklo tohle xD musím přiznat, že nejlepší z mých nejlepších nápadů, bylo zbavit se těch očí! xD Oči - to je vždycky otrava!!! ...dobře, přehnanou skromnost taky nemám ráda - docela se mi to moje dílko líbí :))


Crisis Core - Info

11. prosince 2012 v 20:54 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Final Fantasy VII Crisis Core
Co je vlastně Crisis Core?
- pro ty naprosto neznalé a zvědavé dušičky :))
Final Fantasy VII: Crisis Core je akčí RPG na PSP (Playstation Potrable). Na scénáři se podílel stejný tým jako na původní hře Final Fantasy VII a je to znát. Příběh se odehrává pět let před Final Fantasy VII a hlavní postavou je zde Zack, Cloudův přítel a zachránce, přičemž jejich vztah je pro pochopení příběhu ve Final Fantasy VII přímo klíčový. Znovu se na scéně objeví známé postavy jako Aerith, Sephiroth, Tseng, Yuffie atd. Příběh Final Fantasy VII tedy smysluplně doplňuje a rozvíjí. Může se pochlubit skvělou grafikou, hratelností, dlouhou trvanlivostí a bezkonkurenčně nejlepší hudbou za poslední léta. Řadí se mezi nejlepší hry na PSP a zároveň je to i nejlepší ze všech produktů, které nějak těží z Final Fantasy VII.

Young Kimi ^_^

8. prosince 2012 v 19:26 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Kim
Mám tady mladou verzi mé malé Kimberly :)) Tentokrát má vlasy puštěné dolů :) Z malé rozkošné holčičky se stala tichá klidná dívka xD Ta jizva jí jako jediná zůstala xD Co myslíte? Je to aspon trochu povedené??


Mine RPC!

8. prosince 2012 v 19:25 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  RPC

Tia Zealot Crystalvoyager

Kim Yozora

Lena


Vanity aneb Sedm Smrtelných Hříchů - Pýcha

4. prosince 2012 v 6:10 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Drabble
Tak jsem se rozhodla začít psát Drabble... ještě s tím nemám moc zkušenosti, takže... se moc nesmějte xD Ale napadlo mě to, když jsem koukala na Sedm(film) a pak jsem projížděla obrázky na téma Smrtelné hříchy :)) Tak tady je první! ^_^

Adele - Skyfall

2. prosince 2012 v 10:59 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Muzika a Biograf
Tady ta píseň mě doslova uchvátila :) Věřím na lásku na druhý pohled, jelikož, když jsem to slyšela poprvé, řekla jsem si nic moc - ale když si dám dohromady Skyfall a novýho Jamese Bonda (taky Skyfall) xD Tak z toho vznikne naprostá eufórie :) Done! ^_^
Připomínka: Jsem na vás naštvaná! xD Třeba vám někdy řeknu proč, až se odurazím! *_*
This is the end
Hold your breath and count to ten
Feel the earth move and then
Hear my heart burst again

Kim Yozora RPC - Info

1. prosince 2012 v 9:44 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Kim
Další z mých děvčin xD Kim je taková.. "bad snow white" xD Nevím k čemu bych ju přirovnala :) Musím podotknout, že - když je Tia mojí lepší stránkou - tak Kim je rozhodně ta evil stránka, i když je to vlastně dobrá holka xD

Věk: 18 let
Datum narození: 3. Leden
Znamení: Kozoroh
Přezdívka: Kimi, Key, Sora (Jako "obloha", jelikož "Yozora" znamená "noční obloha")
Rank: Jounin
Vesnice: Suna
Element: Suiton, Raiton
Povaha:
Klidná, rozvážná, občas sobecká a neohleduplná, milá, introvertní