Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Gay Gray - část 2

9. ledna 2013 v 19:55 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Gay Gray

Je to tady, dámy a pánové! xD Pokračování mé zatím jediné YAOI povídky ^_^

Gray byl sám ze sebe velmi zmatený. Jak tak najednou mohl cítit tak intenzivní sympatie k Natsuovi, jeho věčnému rivalovi? Jenže on nebyl typ člověka, co by se tomu bránil. Naopak, on si to snažil vychutnávat. Alespoň představy, když už nemohl mít Natsua celého.


Před mohutnou budovou cechu Fairy Tail už stály dvě dívky s jeho týmu. Erza si nervózně poklepávala nohou ve stínu svých zavazadel a Lucy nejspíš opět nadávala na jejich nedochvilnost. Neslyšel ji, byl stále moc daleko, ale vážně uvažoval o tom, jestli nebude lepší to otočit a vrátit se jindy. Sebral veškerou svoji odvahu a pokračoval k nim. Měl velké štěstí. Tentokrát nebyla tématem jeho a Natsuova nedochvilnost. Lucy nepřetržitě nadávala na její spojení s hvězdnými duchy, hlavně s Aqauriusem. Domyslel si, že Erza si nepoklepávala nohou jen tak. Gray byl pro ni jistým vysvobozením…
"Nebudu se ptát." Řekl rázně, když se na něho podívala blondýnka, která očividně poprvé po dlouho době zavřela pusu.
"Dobře děláš. Kde je Natsu? Měli bychom vyrazit." Promluvila Erza a už se chystala vyrazit s horou zavazadel. Gray a Lucy se začali rozhlížet kolem.
"Mohl by to být on?"
"Nikde nikoho nevidím." Otočila se Lucy na Graye.
"Myslela jsem ten řev. Neslyšíte to?"

Lucy a Erza zakroutily hlavou.
"Co to sakra bylo?" Ptal se sám sebe. Slyšel nějaký křik, ale slyšel ho jen on.
"Copak, copak? Bolí nás hlavička?" Rozesmál se chlapec za ním.
"Natsu, konečně." Zaradovala se Lucy.
Gray už měl nachystanou pěst a otočil se, aby mu mohl uštědřit jednu ránu. Ale minul. Opravdu ho bolela hlava.
"Grayi, zvládneš cestu?" Ptala se starostlivě Erza.
"Samozřejmě. Nic mi není." Obstojně zalhal a vydali se na cestu.

Celou dobu museli poslouchat Happyho tlachání o nerovnoprávnosti létajících koček. Lucy toto obstojně argumentovala tím, že Happy je jediná létající kočka, která je na dohled.
"Já pořád říkám, že jednou někam odjedu. Do země krásných, majestátných, létajících koček. Kde mohou svobodně promluvit a dát si rybu! Bude se vám po mě stýskat, uvidíte." Výhružně nastavil ukazováček.
"Dvě věci: Říkáš to poprvé a tady taky můžeš svobodně promluvit. A ryby žereš jako stroj. Takže ticho!" Smál se Natsu a dál vedl skupinu.
Tmavovlasý Gray, který se snažil srovnat si myšlenky týkající se Natsua, se i přes příšernou bolest hlavy držel uprostřed výpravy. Za ním našlapávala pouze Erza. Ta ho kontrolovala svým bystrým zrakem.

Když konečně stanuli před malinkou vesnicí, kde měla proběhnout jejich nepříliš těžká mise, Grayovi a vlastně všem ostatním se ulevilo. Rychle došli až k určené adrese. Byl to malý venkovský domek se vším všudy. Krásná zahrádka, pomyslela si Lucy.

"Klasika. Podle majitele domu se tu v noci objevují duchové. Nikdy ještě nikomu nic neudělali, ale každou noc se prý něco ztratí." Uvedla je do situace Erza, která právě domluvila s panem Woilerem.
"Takže zloději, co si rádi dělají z lidí srandu." Poznamenal Gray, myslící teď jen na misi.
"Očividně. Takže nám nezbývá nic jiného než počkat na noc. Do té doby, máme klid." Prohlásila a už se vydala ven z domu. Nejspíš do centra vesnice.

Gray zalezl do sprchy, která náležela pokoji pro hosty. Už dávno si srovnal myšlenky a verdikt zněl jednoduše. Musel se ovládat, když uviděl Natsua, ale citům se nemohl bránit, jako se nikdo nemůže bránit.
Ve sprše si hrál hodně dlouho a to vyprovokovala další člena týmu, který zůstal v domě. Nebyla to ovšem Lucy, ta se šla projít společně s Happym. Natsu nevrle bušil na dveře. Graye vzrušoval a znervózňoval najednou fakt, že stojí hned za dveřmi, zatímco on je úplně nahý pod proudem vody.
"Sakra otevři nebo ty dveře vyrazím! Jsi tam věčnost."
Na tohle Gray neodpovídal.
"Tak sakra otevři. Jen si umyju obličej." Smlouval Natsu. U Graye mezitím převládla ta vzrušující část.
Zastavil vodu, vylezl ze sprchy, obmotal si ručník kolem pasu a otevřel dveře.

Natsu stál jak opařený, když uviděl Graye polonahého. Nebylo by to nic neobvyklého, on se vyslíká kde může, ale teď, když mu kapky vody stékali všude po těle. Neuvěřitelně ho to rozpálilo. Zahnal své pocity do kouta a přešel k umyvadlu.
"Nikdy si nebyl moc čistotný. Co tak najednou?" Vzal si druhý ručník a začal sušit vlasy.
"Nevíš, co je to plivat oheň. Čas od času si musím vyčistit zuby." Nervózně se zasmál. Ovšem tohohle si všiml Gray. Kdyby se na něj díval Natsu, všiml by si, jak se mu rozzářily oči. Natsu si opláchl obličej, zatímco Gray k němu přišel zezadu.

Stáhl chlapci jeho drakobijeckou vestičku, pomalu a s chutí. Natsu sebou ani necuknul. Začal trochu panikařit, ale nemohl nepřiznat, že se mu to nelíbilo. V tomto byli oba za jedno.
"Co to děláš?" Zeptal se opatrně.
"Běž se vykoupat. Čas od času bys to měl praktikovat." Zachvěl se nad slovem "praktikovat".
Natsu byl vždy odvážný a tak se dal na jeho hru. Otočil se k němu a sám si začal sundávat kalhoty. To trochu znervóznilo Graye, ale byl konečně šťastný, že Natsu přistoupil na jeho hru.
Už měl kalhoty dole a tmavovlásek si ho mohl prohlídnout. Vzrušoval ho jen pohled, co kdyby se zašlo dál. Natsu se lišácky pousmál.
"Nekoukej tak na mě. Já taky nemůžu." Vlezl do sprchy a ani se neobtěžoval zavřít průsvitné dveře.
To mělo Graye vyhecovat, ale on si nebyl tak jistý. Myslel si, že je schopen udělat cokoliv, ale teď by nejraději utekl. Natsua trochu zahanbilo, že jeho plán nevyšel. Zastavil proto vodu a otočil se ke Grayovi.

"Rada se scénářem: Teď jsi měl vlézt za mnou. Zkusíme to znovu. Akce!" Usmál se naplno a znova pustil vodu. Gray málem omdlel, když slyšel jeho slova. Nyní už neváhal. Strhl ručník a byl připravený na dlaší sprchu. Mnohem příjemnější sprchu. Kout byl malý, ale dost pro dvě osoby mačkající se na sebe. Natsu neváhal a začal se Graye dotýkat na rukách a hrudníku. Tmavovlásek si to užíval a po chvilce se přidal také. Natlačil Natsua na zeď a konečně spojil jejich rty v polibek. Trval chvíli. Chlapci spíše jen ochutnávali rty toho druhého. Nakonec se to ale pěkně zvrhlo v bláznivé líbání. Natsův pohár už přetekl a sjel rukou po Grayově hrudi. Chopil se jeho pulzujícího mužství a začal pohybovat rukou. Grayovi to dělalo nesnesitelně příjemně. Zrychleně oddychoval, zatímco na jeho krku se pohybovaly Natsuovi rty. Málem se mu podlomily kolena, když dosáhl vrcholu. Natsu se pousmál a už se mu hnali myšlenky do popředí. Už se viděl na měkké posteli s Grayem v náručí.

Tohle snění jim ale překazil hlas obou děvčat. Oba zpanikařili. Rychle vypnuli vodu a obmotali si ručníky kolem pasu. Gray zmizel z koupelny první. Natsu stál u umyvadla a konečně si na zubní kartáček vymáčkl trochu pasty…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kameko Kameko | E-mail | 28. března 2016 v 22:08 | Reagovat

Že bude pokračovanieeee? :-D :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama