Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Březen 2013

Bad Idea

31. března 2013 v 15:17 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Lena
Hoho, tohle jsem dodělala včera, ale jelikož jsem před chvilkou byla navštívit blog Dizi, tak se mi to ani nechtělo přidávat xD Ale neva, pořád se učím xD
Zase to moje Sephirotí dítě :)) Udělala jsem ju strašně mladou, ale což.. To odráží moje komlexy určitě - chtla bych být zase malá holka xD

Přísahám, že samotný obrys vypadal stokrát líp xD Já to tím barvením vždycky... xD

Sephirothí dítě AKA Lena

29. března 2013 v 12:22 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Lena
Ha! Tak jsem zase jednou otevřela Sai xD Nevyšlo z toho nic moc, ale i tak se mi to docela líbí:)
Ale jedna věc je jasně pozitivní: Nemá to fialový vlasy! Já jsem na ty fialový vlasy fakt vysazená, takže tohle je pokrok! Podle mě je to jasnej Sephirothův spratek xD
...No, stejně se mi nejvíc povedlo to pozadí xD

No, jak se vám to líbí? xD

Procházka do pekla - Kapitola Čtrnáctá

27. března 2013 v 14:23 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Procházka do pekla
Hahahah! Tak je to tady! Mám další díl:) Musím říct, že to bylo pěkně težký - nejen proto, že jsem dlouho nepsala a málem jsem to zapomněla, ale hlavně proto, že jako, sorry, ale psát mluvený slovo Madary je docela záběr xD Měla jsem co dělat, aby to nevyznělo jako v nějaké poťapané americké parodii xD *stejně to tak asi bude* Přiznávám, že to asi nebude moc nic, takže příjmám každou kritiku :)
- doufám, že bude dostatek komentářů, hlavně od lidí, kteří vůbec v povídce vystupují :) *jinak: už se rýsuje další díl -_- Enjoy ^_^
V tomto díle NENÍ: Aka, Shikashi, Tarei, Anti - zlato, je mi to líto, protože vím, že ses na to kur*a těšila, ale vynahradím vám to všem, i těm, kteří jsou v díle jen okrajově ;)

Její ruka se nepatrně pohnula a zase dopadla bezmocně na chladnou zem. Bolelo ji celé tělo, úplně hořela. Měla pocit, jako by ji roztrhali na několik stovek kousků a zase ji sešili zpátky. Hlava jí duněla a oči se nechtěly otevřít. Cítila seschlou krev na svém těle. V místnosti byla tma, proto si ani nebyla jistá, jestli opravdu oči otevřela. Snažila se nemyslet na palčivou bolest. Byla přeci shinobi.
Sachiko se zvedla do sedu. Přitom ze sebe vydala nepříjemný skřek. Ruce měla svázané. Nebylo to jutsu, to poznala ihned. Provazy ji řezaly do kůže. Chtěla promluvit, ale její hlas byl zlomený.


Procházka do pekla - Profily postav

24. března 2013 v 18:24 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Procházka do pekla


Ha! Pamatujete si někdo ještě tuhle povídku?? Tak jsem se k ní - a ke všem ostatním - vrátila! Jen pro připomenutí sem zveřejňuji profily postav :))
Byla bych ráda třeba za komentář lidí, kteří v povídce vystupují, abych věděla, že vědí xD Však chápete, ne?


30 Days Song Challange - Day Four

14. března 2013 v 17:57 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Co mě zaujalo?

Píseň, ze které jsem smutná

Tak tohle nebylo lehký, jelikož takovej sad songů je asi miliarda! Ale mám jednu oblíbenou piano verzi, která na mě prostě jinak než smutně nepůsobí..
Poznáváte?? Áno, je to z hry final Fantasy VII:)) Speciálně napsáno pro Advent Children♥ Co k tomu dodat - J´adore!!