Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Procházka do pekla - Kapitola Čtrnáctá

27. března 2013 v 14:23 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Procházka do pekla
Hahahah! Tak je to tady! Mám další díl:) Musím říct, že to bylo pěkně težký - nejen proto, že jsem dlouho nepsala a málem jsem to zapomněla, ale hlavně proto, že jako, sorry, ale psát mluvený slovo Madary je docela záběr xD Měla jsem co dělat, aby to nevyznělo jako v nějaké poťapané americké parodii xD *stejně to tak asi bude* Přiznávám, že to asi nebude moc nic, takže příjmám každou kritiku :)
- doufám, že bude dostatek komentářů, hlavně od lidí, kteří vůbec v povídce vystupují :) *jinak: už se rýsuje další díl -_- Enjoy ^_^
V tomto díle NENÍ: Aka, Shikashi, Tarei, Anti - zlato, je mi to líto, protože vím, že ses na to kur*a těšila, ale vynahradím vám to všem, i těm, kteří jsou v díle jen okrajově ;)

Její ruka se nepatrně pohnula a zase dopadla bezmocně na chladnou zem. Bolelo ji celé tělo, úplně hořela. Měla pocit, jako by ji roztrhali na několik stovek kousků a zase ji sešili zpátky. Hlava jí duněla a oči se nechtěly otevřít. Cítila seschlou krev na svém těle. V místnosti byla tma, proto si ani nebyla jistá, jestli opravdu oči otevřela. Snažila se nemyslet na palčivou bolest. Byla přeci shinobi.
Sachiko se zvedla do sedu. Přitom ze sebe vydala nepříjemný skřek. Ruce měla svázané. Nebylo to jutsu, to poznala ihned. Provazy ji řezaly do kůže. Chtěla promluvit, ale její hlas byl zlomený.


"Ehm… hmmm…" Snažila se otevřít ústa, ale i ta byla poskvrněna krví.
"Holčičko, ukaž, utřu ti to. Ráda bys asi mluvila…" Promluvil kdosi.
Sachiko se lekla, ale snažila se zůstat v klidu. Tma všude kolem ní ji zrovna neuklidňovala, ale spoléhala na ostatní svoje smysly.
"Kdo…?" Otáčela hlavou a hledala zdroj zvuku.
"Já? Zatím tě nemusí zajímat, kdo jsem, ale spíš bych se zajímal "proč?" Hlas byl velmi klidný a Sachiko si byla jistá, že i když nevidí ona jeho, on ji vidí bez problémů. Osoba přistoupila k ní a vlhkým hadříkem jí setřela krev z úst.
"Jak mohli být tak hrubý. Řekl jsem nezmrzačit." Zasmál se.
Byl to muž, tím si byla jistá. Taky měla pocit, že to musí být uživatel nějakého kekkei genii, kvůli tomu zraku.
"Proč…" Vydala ze sebe. Byla tak slabá, že otázky tvořila pouze v hlavě, ale z jejích úst nevyšla ani polovina z nich.
"Bylo mi řečeno, že jsi jedna z mála osob, které mají osobní vztah s pátou Hokage Tsunade… To mě velmi zaujalo. Také jsem zjistil, že jsi seznámena s některými veledůležitými a přísně tajnými informacemi, které se týkají Konohy. To mě též zaujalo. A když jsem slyšel, jaký byl problém tě dostat, bylo vymalováno, jak se říká."
Mluvil tak pomalu, že Sachiko měla pocit, že by u jeho vyprávění mohla usnout, ale její uši byly víc než v pozoru. Snažila se zjistit, jaký má muž záměr. Kam vším tímhle povídáním míří.
"Ve všech ohledech si byla zajímavý předmět útoku na Konohu."
Nemohla si vzpomenout, co se stalo před touto místností, a útok na Listovou už si vůbec nepamatovala.
"Nechali jsme žít pouze pramálo ninjů z vaší vesnice. Můžeš na sebe být hrdá, jsi jedním z nich."
"Proč?" Zvedla hlavu. Mluvila tak zřetelně, jak mohla.

"Všechno má svůj důvod. A v mém plánu byla Konoha klíčovým bodem, to přiznávám. Až se uzdravíš, dozvíš se, proč…" Dokončil větu a místností se ozvalo zaskřípění. To musela být židle.
Když otevíral dveře, Sachiko musela přivřít oči. Vadil jí ten nárůst světla. Odcházející muž cestou zapálil svíčku.
"To je pro tebe. Ber to jako… plamínek naděje." Znova se zasmál a definitivně odešel z místnosti.
Sachiko se konečně mohla porozhlédnout po malé místnosti.

"Kde to, sakra, jsme?!" Rozkřikla se znovu Diza a praštila do kovových dveří.
"Tohle nám moc nepomůže... Můžeš si zase sednout, prosím? Zbytečně plýtváš energií."
"Nemůžu tady jen tak sedět!" Opáčila se naštvaná Diza.
"Souhlasím s Toshirem. Sedni a čekej." Promluvila klidně Claire, která se opírala o zeď. Její bodná rána v břiše, kterou schytala od jednoho člena Akatsuki, byla napůl vyléčená. Byla to práce lékařského ninji, tím si byla jistá.
"Nechají nás tady zemřít." Diza si sedla na zem.
"To těžko. Kdyby chtěli, abychom zemřeli, už bys tady dávno nemlela tyhle sračky!" Promluvil rozhořčeně další člen skupiny.
"Ty drž hubu, Shikamaru, a radši vymysli něco chytrýho!" Uzemnil ho Kiba a dál nervózně přecházel přes místnost.
"Bože, proč?!" Brblal si Toshiro.
"Kdybych alespoň věděla, co se stalo s Lucy…" Mluvila tiše Claire.

Pokojem prošel Deidarův protivný pronikavý smích. Všechny oči se upřely na něj.
"Zahajuji oficiálně první zasedání rady Akatsuki!" Rozesmál se jak blázen a bouchnul do stolu.
"Proboha, sklapni!" Kroutila hlavou Konan, která už poslušně seděla na svém místě u kulatého stolu.
"Náhodou…" Pokračoval Deidara a při tom si sedal na místo své. "…mě se tenhle přístup moc líbí. Mohli bychom z toho udělat tradici. A po tom se jít někam napít!"
"U Jashina, kde je ten šašek s maskou? Ať si pohne nebo tady toho debila zabiju!" Promluvil Hidan a společně s Kakuzem si, ke své nelibosti, sedli na židle.
Sasori i Itachi se posadili bez jakýchkoliv poznámek. Kisame sedět nechtěl, nejspíš kvůli Samehadě, kterou mimo boj odmítal odepnout ze zad.
Nagato i se svým Peinem dorazili jako poslední. Jediný kdo chyběl, byl…
"Uchiha Madara. Od této chvíle mě budete oslovovat výhradně takto." Promluvil muž s maskou na obličeji.
Mezitím se objevil i Zetsu, obě jeho poloviny.
"Dobrá práce s Konohou. Zasloužíte si můj obdiv."
"Dostaneme jedničky, sensei?" Usmíval se Deidara. Madara jeho otázku přešel bez povšimnutí.
"Jsme o další krok k našemu cíly. Za nedlouho bude svět náš."

"Perfektní plán, ale ty moc dobře víš, že tyhle kecy některé z nás nezajímají. Chceme svoje prachy." Promluvil tiše ale zřetelně Kakuzu.
"Jistě, jistě, to je další bod mého seznamu. Ale nejdřív musíme vyřešit jeden problém - máme tu pár zajatců, které jste se vy sami rozhodli nechat na živu. Je na čase zjistit, jaké jsou jejich povahy…" Dodal tajemně.

Členové Akatsuki vyhnali všechny zajatce do jakési prosvětlené jeskyně. Byla obří. Shinobi z Konohy se navzájem prohlíželi.
I Naminy tohle celé sledovala. Ona sama nebyla při útoku na Listovou ve vesnici. Plnila misi v Suně. Společně se Sachiko, Gaarou a ostatními bránili Sunu, když byla napadena. Stejnými útočníky, jako Konoha. Nevěděla, co se s její společnicí stalo, nyní ji ale viděla stát opodál. Sachiko byla v hrozném stavu. Hrbila se a kdosi jí pomáhal s chůzí.
Viděla tu i několik svých přátel - Shikamara, Ten Ten, Kibu, Ino a ostatní. Dizu, Claire, Sakuru. Nikde neviděla Naruta.
Jedno jí ale přišlo divné. Všichni byli očividně unavení od boje. Jediná Rolerai stála uprostřed toho všeho bez jediného škrábance na těle. Než se nad tím ale stihla zamyslet, někdo promluvil.
"Poprosím o klid…"
Pohledy všech přítomných se upnuly na výběžek skály nad nimi. V celé své kráse tam stálo deset osob v černých pláštích. Členové Akatsuki stáli nehybně a s tváří klidnou ale nepřívětivou.
Podívala se kolem sebe. I mezi nimi se objevilo pár černých plášťů s červenými mraky.

"Rád bych se vám představil… Já jsem Uchiha Madara." Promluvil ten uprostřed.
"Tyhle muže nejspíš znáte." Ukázal nalevo a napravo svýma rukama. "Deidara, Sasori, Hidan, Kakuzu, Itachi, Nagato, Konan, Zetsu, Kisame… Jsme organizace Akatsuki a právě teď jste vy…" Dodal důraz na poslední slovo. "…našimi zajatci!"

Všichni si pozorně prohlíželi deset osob na skále. Claire vedle sebe ucítila pohyb. Rychle se otočila a zjistila, že vedle ní stojí Gray. Gray Fullbuster, její přítel z Konohy. Měl obvázanou hlavu obvazem. Vypadalo to, jakoby každému poskytli první pomoc.
"Další naši členové se postarali o to, abyste tu nechcípli na svá zranění, můžete jim poděkovat." Ukázal prstem dolů k ostatním z Listové.
Kousek dál stály nehybně dvě dívky. Obě očividně členky Akatsuki.

Koinaku i Saki, která měla po svém bohu Uzuchehara, byly zahalené v pláštích a snažili se vypadat důstojně. Byly mladší, než někteří z přítomných Listových ninjů, ale jejich výhodou bylo, že stály na té silnější straně. Koinaku si prohlížela Graye. Vypadal dobře. Jeho rána na hlavě byla špatná, ale zvládla zastavit krvácení a dostat ho ze stavu ohrožení života. Gray ji samozřejmě nepoznal; byla nyní ve své pravé podobě, ale ona sama už měla naplánované, jak mu celou tuhle záležitost vysvětlí.

"Bez dlouhých řečí vám nabízím dvě východiska - buď nám budete složit jako otroci, popřípadě pokusní králíci, nebo…" Trochu zvýšil hlas. "…se přidáte na naši stranu!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám zamlouvají moje povídky?

Jsou boží!
Jo, v pohodě
Fuj, škoda mluvit!

Komentáře

1 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 27. března 2013 v 17:01 | Reagovat

No.. myslela jsem, že to že tam nejsem pro mě bude těžší.. místo toho se držím názoru, že je to zatím nejlepší kapitola O.O Stačilo by mi už jenom to, že je tam Peiník a Nagato.. ale ono je tam celý Akatsuki.. A hlášky sipou jak cukřenka s urvaným dnem xDD
Deidara zabíjí: "Dostaneme jedničky, sensei?" -- u toho jsem se tlemila jak sjetá.. ikdyž já sem se tlemila celou dobu O.O
Asi víš, že očekávám další díl nejlíp okamžitě, co??

2 Claire Claire | 27. března 2013 v 17:42 | Reagovat

To sem zvědavá,jestli se k nim přidáme :-D každopádně,super kapitola! :-D  ;-) ty tvoje hlášky mě zabíjí :-D  :-D  :-D budu se tlemit ještě týden :-D snad bude další kapitola co nejdřív,protože tohle je bezvadná povídka! :-D hlavně to piš pořád v tom stejným duchu,protože je to sranda a i něco dalšího... :-D  :-D  :-D

3 Saki-san Saki-san | Web | 27. března 2013 v 19:49 | Reagovat

Ach jo…ten Deidara:DDD a nebo Kakuzu a jeho prachy!:D těším se, jak se to bude dál vyvíjet, protože tohle je opravdu zajímavé, všichni(skoro) na jednom místě^^ a jak se asi rozhodnou?:D

4 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 29. března 2013 v 20:08 | Reagovat

Naprosto boží díl *0* Strašně se těším na další OwO Zajímalo by mě už kdo je ten Dizin nápadník :DDDD a jestli je jedním z Akatsuki nebo kdo :DDD

5 Enaily Enaily | Web | 30. března 2013 v 13:26 | Reagovat

Heeej tak to som na toto zvedavá ako to bude pokračovať :D Ako sa ostatní rozhodnú? :D Ale tieˇsom zvedavá ako sa postavia k Rolerai :D jehooo piš, piš! :D Som zvedavec obecný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama