Moje tvorba:


Zrovna:

Frčím na: Bondovky!
Čtu (pročítám): E. M. Remarque - Cesta Zpátky; J.R.R. Tolkien - Silmarillion
Potřebuju vidět: Hostitel
Poslouchám: klasika Naruto Openingy :D

Procházka do pekla - Profily postav

24. března 2013 v 18:24 | Lady Zealot Crystalvoyager alias Tia |  Procházka do pekla


Ha! Pamatujete si někdo ještě tuhle povídku?? Tak jsem se k ní - a ke všem ostatním - vrátila! Jen pro připomenutí sem zveřejňuji profily postav :))
Byla bych ráda třeba za komentář lidí, kteří v povídce vystupují, abych věděla, že vědí xD Však chápete, ne?Rolerai Sei alias Enaily

Neuvěřitelně líná elfka, která vždy všechno ofrfle. Vypadá na osmnáct let, ale ve skutečnosti jí je už něco přes sto padesát. Práci, kterou jí zadají, ráda udělá, ale nenávidí, když musí někomu pomáhat nebo za někoho něco žehlit. K lidem, které nezná, je nedůvěřivá a i když bojuje za stranu dobra, fandí Akatsuki. Nedá se říct, že by byla hodná nebo zlá. Miluje černý humor, spánek, ten především, lenošení, knihy, procházky po lese, zeleninu a ovoce. Nesnáší trénování, práci, mluvení s lidmi a maso. Od rodiču umí používat elfskou magii a dobře ovládá genjutsu. Momentálně se pokouší i o taijutsu, ale, jak sama říká, je totální poleno. Ráda bojeju s katanou nebo lukem. Její láskou bude Deidara. Přátel nemá moc, protože nemá lidi příliš v oblibě. Dobře si rozumí jen s Kurenai. Má rodiče, které velmi miluje a oni ji též. Díky jejich pomoci se dostala až na post Anbu. Narodila se v Trávové, ale její rodiče jsou nyní považováni za zrádce a jsou někde pryč. Trávová ji dost zaměstnává, a proto pendluje po celé zemi. Na začátku příběhu se rozhodne přestěhovat někam, kde bude mít méně práce. Po rodičích jí zůstal černý kocour, který ji neustále sekýruje.


Hanasaki Deikakait alias Saki-san

Devatenácti letá členka Akatsuki, Saki. Navzdory tomu je milá a přátelská, někdy velmi líná a hodně sprostá a drzá. Oplívá chytrostí a umí si ochočit každé zvíře, krom hadů a pavouků, považuje to za svoji slabou stránku. Ovládá vítr, vodu i oheň, ale někdy má problémy je zvládat. Je medic-nin. Umí se proměnit ve vlka a tak, spolu s jejím mazlíčkem Uzucheharem (modrý vlk), tvoří duo. Ráda sportuje, zejména hraje fotbal a střílí z luku, čte a plánuje mise. Miluje zvířata a Itachiho. xD Mrzí ji, že ji nikdy nepošlou s ní na misi. Přátelí se s Akatsuki a za nepřátele považuje všechny ostatní. Především pak Orochimara a Kabuta. Má dva bratry Deidaru a Kakashiho, se kterým ale nenavazuje kontakty. Rodiče jí zemřeli, ale má hodnou babičku, která žije v Konoze, její rodné vesnici.

Tarei Watanabe alias Tarei
Přátelská a hodná, šestnácti letá holčina. Většinou se chová klidně, ale občas se jí stane, že vybuchne. Taky je dost drzá a ráda mlátí lidi. V boji ji pomáhá Kekkei Genkai Byakugan a její katana, která je popoháněna větrným živlem. Její láskou je Sasuke. Za přátele považuje všechny, co zná. Její mazlíček je malá kočka sedící jí na rameni. Už je hodně stará, ale stále je roztomilá. Tvoří celou její rodinu poté, co její rodiče odjeli a už se nikdy nevrátili. Když se tak stalo, přešla k Akatsuki, ale následně pak zase k Orochimarovi. Jejím bydlištěm je tedy nyní Skrytá Zvučná.
Koinaku Ankoku alias Ája
Tichá dívka pracující pro Akatsuki. Je jí šestnáct let, vyhýbá se hádkám, vetšinou raději ustoupí a tvrdohlavá je jen tehdy, když o něco skutečně jde. Někdy bývá škodolibá a je dost naivní. Jde jí výborně genjutsu a boj s katanou. Její klan používá v boji temnotu (ankoku=temnota). Není dobrá v taijutsu. Miluje vaření, čtení, kreslení a rýži s rybou. Nesnáší luštěniny a má panickou hrůzu z duchů. Stále má pocit, že jsou někde blízko. Miluje Graye Fullbustera. Přátelí se s Itachim, Kisamem, Hidanem a Konan. S ostatními členy Akatsuki moc nevychází. Její nepřátelé jsou celá Konoha a Zvučná, konkrétně nenávidí Naruta a Kabuta. Její klan byl vyvražděn, ale spolu s její sestrou unikli. Ta teď pracuje pro Orochimara. Koinaku pochází z Konohy.

Claire alias Claire *You don´t say?! xD*
Sedmnácti letá chytrá, milá a nadaná dívka. Je skromná a ochotná, ale často lehkomyslná, darebácká a lajdácká. Používá ninjutsu a taijutsu, ale genjutsu neovládá. Zvládá Přivolávací Jutsu a vlastní Kekkei Genkai, pomocí kterého může přivolávat draky. Mezi její zájmy patří čtení knih, psaní, malování a sporty. Nemá ráda lenochy a kávu. Kdykoliv někdo vysloví toto slovo, vyslouží si od Claire ránu do nosu. Její láskou je Sasori, se kterým se setkala jednou během své mise. Za přátele má Saie, se kterým ráda maluje. Taky Kibu a Shikamara, se kterými je nejčastěji vidět. Za nepřátele považuje Temari a Kankura. O své rodině nic neví stejně jako o svém jménu. Nepamatuje si, kde bydlela dřív, ale nyní žije v Listové.
Diza Elstron alias Dizinka
Drzá, inteligentní, legrační, provokativní a hodná dívenka. Je jí šestnáct let a ráda se pere s kluky. Ovládá svoji katanu, do které když proudí její krev, zbarví se do ruda a Diza dokáže použít Suiton a Raiton. Když je ale chycena v genjutsu, musí jí ostatní zachraňovat. Ráda kreslí a miluje muziku v uších. Taky miluje trénování, pejsky a ramen. Má tajného ctitele, který jí píše dopisy, ale odmítá se ukázat. Za nepřátele považuje jen Karin a Orochimara. Její rodina byla povražděna před zraky jejích očí a jí pronásledují do dnes. Jejím bydlištěm je Konoha.

Naminy Ikihoma alias Jeffa
Velmi náladová a veselá dívenka z Konohy. Je jí sedmnáct let a nic jí nedokáže rozházet. Vždy chodí pozdě. Ovládá oheň a vítr. Nosí u sebe vějíř a je dobrá v taijutsu. Neumí genjutsu. Nesnáší podceňování a ráda trénuje nebo se jen tak dívá na mraky. Nenávidí doplňkové pilule a miluje ramen. Má ráda Garru a Kankura. Za přátele považuje Shikamara, Kibu, Ino, Shina a Ten Ten. Když se narodila, rodiče jí odnesli do Konohy, kde ji vychovali Narovy, Shikamaru je jí jako bratr. Časem se dozvěděla, že rodiče jsou mrtví a, že Jiraya je její děda a Tsunade babička. Její bydliště byla vždy Konoha.
Shikashi Uchiha Uzumaki Namikaze alias Shikashi
Dvaceti pěti letá členka Orochimarovi skupiny. Má ráda každou zábavu, která se nabídne. Je arogantní, drzá, chladná, často má vražedné úmysly, a když jí něco nejde, tak prostě vybuchne. Nesnáší otravné lidi, kteří mluví o nesmyslech a nelogicky uvažují. Vlastní Sharingan, ale nepoužíváho, protože to neumí, ví to je Sasuke. Používá Katon a Raiton, ale spíše se specializuje na strategie a boj s katanou, která je pro ni ukrytá v mezi dimenzionálním prostoru. Miluje sex, zabíjení a logiku. Její láskou je Hidan, se kterým, ne tak pravidelně, spí. Za přátele má Sasukeho a nějaké lidi ze Zvučné. Za nepřátele považuje všechny ostatní. Její otec byl Minato, takže Naruto je její nevlastní bratr. Uchihové jsou její bratránci. Když byla malá, unesli ji a její matku a tam ji umučili k smrti. Shikashi se na to musela dívat a z dříve veselé holčičky se stala chladná a silná vražedkyně. Nyní žije ve Zvučné a společně s Orochimarem se stará o vedení vesnice. Miluje hady a pavouky. Její pavouk se jmenuje Sakon.Mikami Fuyu
Patnácti letá dívka původem z Mlžné. Je to svině, která každého využije podle toho, jak se jí to zrovna hodí. Nemá problém vrazit někomu kudlu do zad za to, že byl tak naivní, že jí věřil. Je hrdá na své vyjadřovací a přesvědčovací schopnosti. Ráda uráží kohokoliv, kdo se nabídne. Ovládá led pomocí rukou. Je proto silná proti vodě, ale když narazí na uživatele ohně, radši se rychle vypaří. Nenávidí všechno a všechny, pořád si na něco stěžuje a něco se jí nelíbí. Říká, že lásku nezná a neví, co to je. Nemá přátelé, jsou jí k ničemu a nepřátel má naopak, kvůli svému stylu života, mnoho. Rodiče zemřeli při požáru, když měla dvanáct let. Nyní je to nukenin.


Aoi alias Anti
Aoi je šestnácti letá dívka z Deštné. Přátelství pro ni znamená mnoho, klidně by obětovala život, aby zachránila své přátele. Je šíleně ukecaná a hyperaktivní, na druhou stranu před cizími lidmi dost nesvá a stydlivá. Mimo toho, že dokáže říct rekordní počet slov do minuty, a vytváří přihlouplé přezdívky pro své přátele i nepřátele, umí i bojovat. Neumí moc dobře lézt po stromech pomocí chakry, jelikož má strach z výšek. Radši se drží při zemi. Neumí lhát. Čím se nemůže nikomu chlubit je to, že její starší bratr je členem Akatsuki, zabijácké organizace. S Nagatem žila od té doby, co přišly o rodiče. Poznala se s Konan a Yahikem, ale nemohla skousnout to, co prováděli. Proto od nich odešla. Od té doby putuje se svými společníky Erzou, Mystoganem a Gerrardem, do kterého je zamilovaná. Nejsou ve světě moc oblíbení, ale v podstatě nedělají nic tak strašného. Miluje čokoládu, své přátele a dobré vtipy. Nenávidí hady, výšky a zlé lidi. Má slabost pro tortili. Momentálně je Aoi nukkeninem.

Sachiko Midori alias Tia

Devatenácti letá mistrině blbích úšklebků. Jinak přátelská a milá dívka, v boji vážná a přesná. Občas urážlivá a drzá na lidi, co ji prudí. Přezdívána "tajfun" kvůli její nemotornosti, co se týče domácích prací atd… Specializuje se hlavně na boj zblízka, tedy nejvíc na taijutsu. Umí bojové umění jménem capoeira. Celkem dobře ovládá i ninjutsu, ve kterém jí pomáhá její blesková podstata. Genjutsu pozná, ale neumí ho použít. Špatně se jí bojuje v emočně vypjatých situacích. Ráda trénuje, jen tak polehává a pozoruje ostatní. Velmi všímavá osoba. Nesnáší růžičkovou kapustu, vedro, sucho, zimu a lidi, co moc mluví. Naopak miluje nudle a ovoce. Její láskou je Toshiro, se kterým už jeden rok chodí. Hodně se přátelí s Anko, Kakashim, Hayatem, Shikamarem a lidmi, se kterými je většinou posílána na mise. Za nepřátele považuje ty, co považují za nepřítele ji. Má dva bratry, staršího Kaiena (21), který je velice zdatný kuchař, a mladšího Tatsuyu (15). Má až moc starostlivé rodiče, kteří bydlí v Suně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám zamlouvají moje povídky?

Jsou boží!
Jo, v pohodě
Fuj, škoda mluvit!

Komentáře

1 Saki-san Saki-san | Web | 24. března 2013 v 21:28 | Reagovat

áno, áno… a už se moc těším,až ji zase budeš psát^^

2 Claire Claire | 24. března 2013 v 21:29 | Reagovat

už se moc těším na nový kapitoly, určitě budou stejně dobrý, jako ty předešlý ;)

3 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 26. března 2013 v 19:01 | Reagovat

Jsem tu šéfe :DD A moooooc se těším až to zase začneš psát xDDD Chybý mi to :DD

4 Enaily Enaily | Web | 30. března 2013 v 13:16 | Reagovat

Jehooo, Karleee! JA už som skoro aj zabudla, že nejakú takúto postavu som vytvorila :D ten jej charakter sa mi páči... budem si to musieť prečítať od začiatku asi :D Teším sa, ale že to znova rozbiehaš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama